PRIVATUMO POLITIKA

 

RODA, UAB (įmonės kodas 158828449, adresas Girelės g. 20, LT-56160 Kaišiadorys) (toliau – RODA) gerbia Jūsų privatumą ir siekia užtikrinti Jūsų asmeninės informacijos saugumą.

Šioje Privatumo politikoje rasite informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

 

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Ši privatumo politika reglamentuoja RODA interneto svetainės www.roda.lt (toliau – interneto svetainė) lankytojo (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, slapukų naudojimo tvarką bei interneto svetainėje talpinamo turinio autorines teises.
1.2. RODA gerbia Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos RODA interneto svetainėje, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.
1.3. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

 

2. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS

2.1. RODA interneto svetainės užklausos formoje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad RODA juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei LR teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
2.2. RODA interneto svetainės užklausos formoje Jūsų asmens duomenys (vardas, elektroninio pašto adresas ir kita formoje pateikta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
2.2.1. Pateikti gaminių pasiūlymus pagal Jūsų užklausą
2.2.2. Vykdyti kitus pardavimo įsipareigojimus
2.3. Jūsų asmeniniais duomenys bus tvarkomi ir saugomi vadovaujantis 2018 m. gegužės 25 d. ES Bendrosios duomenų apsaugos reglamento (BDAR) nuostatomis. Nepamirškite, kad turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą ir pakeisti bendradarbiavimo nuostatas. Tai galite padaryti atsiųsdami mums atšaukimo laišką el. paštu roda@roda.lt

 

3. SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA

3.1. Informuojame, jog, siekiant Jums pasiūlyti sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, RODA interneto svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją; renkant svetainės lankomumo statistiką.
3.2. Atidarydami RODA interneto svetainę ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje.
3.3. Savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Jūs bet kada galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Informuojame, kad be slapukų gali tinkamai neveikti kai kurios RODA interneto svetainės funkcijos.

 

4. AUTORINĖS TEISĖS

4.1. RODA pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį RODA interneto svetainės turinį, kuris apima, bet neapsiriboja, interneto svetainėje pateikiamomis nuotraukomis, tekstais, aprašymais, techninėmis specifikacijomis, instrukcijomis, maketais, bendru interneto svetainės dizainu ir kitomis unikalaus turinio formomis.
4.2 Griežtai draudžiama publikuoti ar kitaip naudoti RODA interneto svetainės turinį be RODA sutikimo. Naršydami RODA interneto svetainėje, Jūs sutinkate su šia sąlyga. Už jos pažeidimą taikomi veiksmai įstatymų numatyta tvarka.

 

5. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

5.1. Tolimesnis naudojimasis RODA interneto svetainės paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.
5.2. RODA turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti interneto svetainėje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.