MEDINĖS DURYS
MEDINĖS DURYS

Medžio struktūra, šiluminės savybės bei ilgaamžiškumas, palyginus su kitomis medžiagomis, iš kurių gaminamos durys, suteikia įvairiausių dizaino idėjų įgyvendinimo galimybių, todėl medį renkasi tiek ištikimi klasikai, tiek mėgstantys modernius sprendimus, tiek išskirtinio dizaino gerbėjai. Visgi pagrindinės priežastys, kodėl žmonės renkasi būtent medines duris, yra natūralumas ir jaukumas. Platus spalvų pasirinkimas, dizaino, dydžių ir medienos įvairovė, profesionalūs patarimai, kuriuos siūlome savo klientams – tai priežastys, kodėl žmonės renkasi būtent mūsų paslaugas.

STUMDOMOS DURYS

Savo klientams, norintiems sukurti erdvesnį ir šviesesnį būsto interjerą, optiškai jį praplėsti ar išlaikyti jau esamos erdvės privalumus, siūlome stumdomas terasos duris. Šis sprendimas puikiai tinka įsirengiant terasą, balkoną, baseiną ar žiemos sodą. Medinės stumdomos durys ne tik praplečia erdvę, bet ir optiškai panaikina jos susiskaidymą, todėl džiaugtis gamta ar nuostabia panorama galima ir neišėjus iš namų. Tokiomis durimis galima atskirti ne tik išorines, bet ir vidines būsto erdves. Tyliai varstomos ir puikias termoizoliacines savybes turinčios stumdomos medinės durys suteiks naujų erdvių ir jaukumo Jūsų namams.

SULANKSTOMOS DURYS

Sulankstomas duris paprastai renkasi tie, kurių būstuose yra mažai vietos atidaryti arba stumdyti duris, tačiau nori išlaikyti erdvę ir šviesą, grožėtis nuostabiu vaizdu arba optiškai praplėsti erdvę bei išlaikyti jos vientisumą – tai puikus sprendimas gyvenantiems mažose erdvėse. Funkcionalumu ir praktiškumu pasižyminti sulankstomų durų sistema primena armoniką – ją sudaro nuo dviejų iki šešių ar septynių dalių, o durys gali būti lankstomos tiek į vieną, tiek į abi puses. Jos juda specialiais ratukais, todėl yra lengvai ir tyliai varstomos. Sulankstomų durų sistemos – tinkamiausias pasirinkimas turintiems sodo namelius, nedideles terasas, balkonus ar pavėsines.