MEDINIAI LANGAI
Mediniai langai

Vis daugiau žmonių, norinčių savo namuose jaukumo, komforto bei kokybės, renkasi medinius langus, kurie ilgainiui tampa svarbia daugelio būstų interjero dalimi. Kaip pagrindinę medinių langų pasirinkimo priežastį žmonės dažniausiai įvardija natūralumą. Mediena yra kvėpuojanti medžiaga, todėl leidžia orui namuose nuolat judėti, be to, tai draugiška aplinkai bei žmogui medžiaga.
Gamindami langus, medieną apdirbame laikydamiesi visų langų gamybos kokybės reikalavimų, todėl jie yra atsparūs deformacijai ir Jums tarnaus ilgai.
Skirtingai nei plastikiniai, mediniai langai pasižymi puikiomis garso bei šilumos izoliacijos savybėmis, todėl juos vis dažniau renkasi miestų gyventojai.
Estetika – dar viena priežastis, nulemianti medinių langų pasirinkimą. Platus lakų pasirinkimas atskleidžia medienos grožį, o dažų spalvos padeda sukurti unikalų interjerą.

Mediniai langai, kaustyti aliuminiu

Šiuos langus galima pavadinti vienu didžiausių šiuolaikinių technologijų pasiekimų. Tai – unikalus produktas iš medienos, padengtos aliuminio plokštėmis, apsaugančiomis medinį lango rėmą nuo bet kokių oro sąlygų poveikio – vėjo, šalčio, lietaus bei ultravioletinių spindulių.
Be to, aliuminiu dengti langai yra ypač atsparūs deformacijai, tvirti, tačiau lengvai varstomi, nereikalaujantys daug priežiūros ir gali būti dažomi Jums patinkančia spalva.
Ši medžio ir aliuminio sintezė leidžia maksimaliai išnaudoti savo izoliacines savybes ir puikiai pasirūpinti Jūsų namų šiluma bei ramybe.