KOKYBĖ JŪSŲ NAMAMS

Jau beveik 30 metų Lietuvoje, Skandinavijos ir daugelyje kitų Europos šalių esame žinomi kaip kokybiškų ir patikimų europietiško ir skandinaviško tipo langų, durų bei medinių surenkamų skydinių gyvenamųjų namų gamintojai bei statytojai.

0 m.

Kaišiadoryse įsikūrusioje mūsų įmonėje pagaminti pirmieji mediniai langai. Nuo tada milijonai mūsų pagamintų kokybiškų ir patikimų langų tapo daugumos namų, biurų ar pastatų dalimis.

0 kv.m

užimančioje gamykloje visi pagaminti langai, durys bei slankiojančios sistemos turi patvirtintus kokybės sertifikatus ISO 9001:2000 bei DVC (Danish Window Certification), todėl užtikriname, kad visa produkcija yra pagaminta iš kokybiškų sertifikuotų medžiagų.

0 +

aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų, puikiai išmanančių savo darbą, turinčių neįkainojamą ilgametę langų bei durų gamybos patirtį bei įsipareigojusių atlikti savo darbą nepriekaištingai.

0 +

tiek kiekvienais metais pagaminame medinių langų, durų bei slankiojančių sistemų, kurios iškeliauja į Lietuvą, Airiją, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Skandinavijos ir daugelį kitų Europos šalių.

0

‒ skaičius šalių, kuriose galima rasti mūsų produkcijos. Kasmet šis skaičius auga, kaip ir patenkintų klientų ratas.

TURIMI SERTIFIKATAI IR LEIDIMAI
SKANDINAVIŠKO STILIAUS GAMINIAI
Plačiau
EUROPIETIŠKO STILIAUS GAMINIAI
Plačiau
ANGLIŠKO STILIAUS GAMINIAI
Plačiau
STUMDOMOS SISTEMOS
Plačiau
SULANKSTOMOS SISTEMOS
Plačiau